Hakkımızda

Eskişehir tıkanıklık açma uzmanı Kaan Tıkanıklık Açma, kullandığı profesyonel makinaları,  alanında uzman ekipleri ile her türlü tıkanıklığın hızlı ve sorunsuz bir şekilde açılması adına çalışmalar yapmaktadır. Yüksek basınçlı, klavuzlu tıkanıklık açıcı makinalar kullanan ekibimiz, her sorunu noktasal olarak tespit ederek kırmadan dökmeden açabilmektedir.


Eskişehir tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ilk akla gelen firmalardan biri olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Logar, tuvalet, banyo gibi tıkanan her gider için 24 saat adrese ulaşabilmekteyiz. Her türlü donanımın yer aldığı mobil araçlarımız haftanın her günü ve günün her saati ani gelişen tıkanma, kaçak sorunlarına müdahale edebilmektedir.

Su kaçağı tespiti ve tesisat tıkanıklıkları üzerine son teknoloji ekipmanlarla çalışmakta,  kırıp dökmeden sadece noktasal müdahaleler yapmaktayız. Tıkanıklık ve su kaçağı sorunlarını eski yöntemlerle kırarak aramak ve müdahale etmek yerine, kırmadan termal kameralarla tespit ederek, basınçlı, klavuzlu makinalarla tıkanıklığı açabilmekteyiz.

Kaan Tıkanıklık Açma İletişim Bilgileri

Gsm: 0505 063 97 42

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım